Kerem Görsev Trio & Sedef Erçetin / Chamber Jazz

Kerem Görsev Trio & Sedef Erçetin / Chamber Jazz

İlk Gösterim Tarihi: 08.05.2021 16:15

Yayının Bitiş Tarihi: 31.05.2021 19:14

Ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev ve viyolonsel sanatçısı Sedef Erçetin kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman’dan oluşan Kerem Görsev Trio ile Chamber Music projesi kapsamında Zorlu PSM’de!
 
Yurt dışında Marciac Caz Festivali ve Hırvatistan’da konser, Mezzo TV için konser çekimi yapan Kerem Görsev Trio & Sedef Erçetin / Chamber Music, 2010 yılından günümüze kadar Kerem Görsev bestelerinden oluşan repertuar ile Chamber Jazz konslerleri veriyor.
 
Kerem Görsev
 
1995 senesinden günümüze kadar 18 albüm kaydı yapan sanatçı, trio için düzenlediği bestelerinden, filarmoni orkestrası aranjmanlarına kadar akustik jazz müziğinin farklı formatlarını dinleyenleri ile paylaşan Kerem Görsev, New York, St Petersburg, Londra, Los Angeles ve İstanbul’da yaptığı kayıtlar, ülkemizde caz müziğinin geniş bir dinleyici topluluğuna ulaşmasını mümkün kıldı. Yurt dışında Pescera, Vilnius, Umbria , Bishkek Jazz ve Marciac Jazz festivali gibi prestijli sahnelerde performans veren Kerem Görsev, ülkemizde de yoğun bir konser programı dahilinde çalışmalarını sürdürmekte. Ünlü müzik televizyonu Mezzo TV kayıtları için bir performans veren Kerem Görsev Trio, uluslararası eleştirmenler tarafından da büyük beğeni kazandı ve Avrupa’da da önemli sahnelerde performans
gösterdi. 2018 yılının Mart ayında “After The Hurricane” albümünü, 2019’da ise Ernie Watts ile imza attığı “Perfect Balance”ı yayınlayan Kerem Görsev, ağırlıklı olarak kendi bestelerinden oluşan bir repertuvarla sahne alarak artık her konserde bir standart haline gelen dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzikseverlere caz dolu bir deneyim
yaşatmaya devam ediyor.

Sedef Erçetin

İstanbul'da doğan Sedef Erçetin Atala, altı yaşında Belediye Konservatuvarı'nın Piyano Bölümü'ne kaydoldu. Öğrenimini İstanbul Devlet Konservatuvarı'nın Viyolonsel Bölümü'nde devam etti. Daha sonra, Ecole Normal Superieur de Musique'in yüksek bölümünü kazanarak buradan jüri özel ödülü ile mezun oldu. 2010 senesine kadar Paris'te yaşayan Sedef Erçetin, Théatre du Chatelet, Salle Gaveau, Opéra de Lyon, Zenith gibi prestijli salonlarda içinde bulunduğu gruplarda solist olarak yer almıştır. Pavarotti'nin Paris'teki Bercy konserinde Avrupa Solistler Orkestrası'nın bir üyesi olarak yer alan Erçetin, Diana Krall, Sacha Rozhdestvensky, Juan Carlos Caceres, Gerardo Di Giusto, Ayla Erduran gibi büyük isimlerle konserler vermiştir.

Kerem Görsev - Piyano
 
Sedef Erçetin - Viyolonsel

Volkan Hürsever - Kontrbas

Ferit Odman – Davul
 
ETKİNLİK KURALLARI:
 
- 2 Nisan 2021’de online.zorlupsm.com’da yayınlanan konserin bant kaydıdır.

 - Online yayın, https://online.zorlupsm.com/ üzerinden gerçekleştirilecektir.

- Yayını, bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz. 

- Elektrik ya da internet kesintisi gibi farklı kişisel nedenlerden yayına geç giriş yapılması
kullanıcının sorumluluğundadır. 

- Etkinliklerde herhangi bir teknik aksaklık yaşanması durumunda, etkinlik aynı gün içerisinde
banttan yayınlanacaktır.

- Tüm yayın hakları Zorlu PSM’ye aittir. Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması,
pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde, hukuki yollara başvurulup gerekli yaptırımlar
uygulanır.

 

Etkinlik Takvimi

Online etkinliklere göz atabilir, bilet alabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İletişim

Adres: Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş / İstanbul

Zorlu PSM Ofis:
+90 850 222 67 76

Çağrı Merkezi:
+90 212 912 37 76

Destek
  • info@zorlupsm.com

  • Bilet gişesi çalışma saatleri haftanın her günü 10:00 - 17.00 arasındadır. 
  • Çağrı merkezi çalışma saatleri haftanın her günü 12.00 - 22.00 arasındadır.