Melike Şahin – “Merhem” İlk Konser

Melike Şahin – “Merhem” İlk Konser

İlk Gösterim Tarihi: 28.05.2021 21:00

Yayının Bitiş Tarihi: 28.05.2021 23:59

Solo kariyerinin başlangıcından beri güçlü sesi ve vurucu sözleriyle dikkat çeken Melike Şahin; geçtiğimiz dört yılda “Tutuşmuş Beraber”, “Sevmek Suçsa Suçluyum” ve “Deli Kan” gibi hitleriyle milyonlarca dinlenmeye ulaştı. Melike Şahin, Şubat ayında yayınladığı ilk albümü Merhem'in ilk konseri için Zorlu PSM Online sahnesinde! 
 
2011 - 2017 yılları arasında kült saykedelik müzik grubu BaBa ZuLa’nın vokalistliğini üstlenere grupla birlikte 40’tan fazla ülkede performans sergiledi.
 
2017 yılında solo kariyerine odaklanmaya karar vererek ilk single’ı “Bi’ Fırlatsam”ı yayınladı. Yine 2017 yılında dünyaca ünlü yönetmen Tony Gatlif’in son filmi “Djam”in, Cannes Film Festivali’ndeki dünya prömiyerinde sahne aldı ve filmin orijinal soundtrack’inde de üç parça seslendirdi. Gatlif ve Şahin’in işbirlikleri, sanatçının ikinci single’ı “Sevmek Suçsa Suçluyum”la da devam etti ve Gatlif şarkının klip yönetmenliğini üstlendi. Uluslararası işbirliklerine müzikal anlamda da devam eden sanatçı, özellikle Kutiman ve Boom Pam’la yaptığı işlerle dünya müzik sahnesinde de adından söz ettirdi.
 
Melike Şahin’in uzun zamandır merakla beklenen ilk solo albümü Merhem 2021 Şubat ayında, Diva Bebe Records & Gülbaba Records etiketiyle yayınlandı. Sanatçı, prodüktörlüğünü ve sanat yönetmenliğini de üstlendiği 10 şarkılık albümünde; Mabel Matiz, Sabi Saltiel, Uri Brauner Kinrot, Can Güngör, Emre Malikler, Elif Dikeç ve Dijf Sanders gibi başarılı müzisyenlerle çalıştı. Bizi esrarengiz durakları olan bir yolculuğa davet eden, içinde hem 70'lerden, hem özlediğimiz 90'lar ruhundan izler taşıyan albümdeki tüm şarkıların sözlerinde Melike Şahin'in imzası var. İçimizdeki melankoliyi aynalayan sesi ve büyülü yorumculuğuyla; bizi kör kuyularımızın ucundaki güneşi fark etmeye ve bir iyileşme ihtimalini araştırmaya davet ediyor Melike Şahin. Yaralarımızın üzerine örtülen adıyla müsemma bu ilk albüm, ilhamını her şeye rağmen hayatta ve ayakta kalabilme niyetinden alıyor.
 
ETKİNLİK KURALLARI:
 
-  Canlı yayınlanacaktır.
 
-  Online yayın, https://online.zorlupsm.com üzerinden gerçekleştirilecektir.
 
-  Sahip olduğunuz bilet, etkinlik mekanına fiziksel giriş hakkı vermez; sadece online yayını izleme hakkı verir. 
 
-  Etkinliği izlemek için bilet üzerinde yer alan online izleme kodu kullanılır.
 
-  Yayın aktif olduğunda, izleme kodu kutucuğuna bu kodun yazılması gerekir.
 
-  Online izleme kodu kişiye özeldir ve sadece bir cihazdan giriş yapılabilmektedir.
 
-  Yayını, bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
 
- Elektrik ya da internet kesintisi gibi farklı kişisel nedenlerden yayına geç giriş yapılması kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
-  Tüm yayın hakları Zorlu PSM’ye aittir. Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hukuki yollara başvurulup gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.
 
-  Satın alınan biletler promosyon amaçlı kullanılamaz.

Etkinlik Takvimi

Online etkinliklere göz atabilir, bilet alabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İletişim

Adres: Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş / İstanbul

Zorlu PSM Ofis:
+90 850 222 67 76

Çağrı Merkezi:
+90 212 912 37 76

Destek
  • info@zorlupsm.com

  • Bilet gişesi çalışma saatleri haftanın her günü 10:00 - 17.00 arasındadır. 
  • Çağrı merkezi çalışma saatleri haftanın her günü 12.00 - 22.00 arasındadır.