Etkinlik Takvimi

Online etkinliklere göz atabilir, bilet alabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzlemek istediğiniz etkinlik için online.zorlupsm.com, zorlupsm.com ya da passo.com.tr’den bilet almanız gerekmektedir. SMS ya da e-posta ile gelen PDF formatındaki biletinizde yazan Online İzleme Kodunuz ile etkinliği izleyebilirsiniz.

Kodunuzu aynı anda sadece bir (1) cihazda kullanabilirsiniz. Aynı anda farklı bir cihazdan girmeyi denediğinizde yeni girdiğiniz cihazda yayın erişiminiz devam edecektir.

Her etkinlik için izleme süresi farklıdır. İzlemek istediğiniz etkinliğin detaylarında ve etkinlik kurallarında yayın süresi belirtilmektedir. Bu süre içinde yayına Online İzleme Kodunuz İzleme ile 5 kez giriş yapma hakkınız bulunmaktadır. 5 başarılı kullanım sonrası kod geçerliliğini yitirecektir.

Yurt dışından etkinlikleri izleyebilirsiniz. Etkinlik saatleri Türkiye saatine göre belirtilmektedir.

E-posta kutunuz Passo.com.tr’den gelen PDF bilet e-postasını spam ya da junk klasörüne yönlendirmiş olabilir. Klasörleri kontrol ettikten sonra sorun devam ediyorsa 0212 912 37 76 nolu telefondan Zorlu PSM Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz

online.zorlupsm.com’da bilet aldığınız etkinliğin üstündeki İZLE butonuna basın. Etkinlik saatinden 30 dakika önce açılacak Online İzleme Kodunuz’u soran bölüme biletinizde yazan kodu girin ve ONAYLA butonuna basın. Etkinlik, kendi saatinde otomatik olarak başlayacaktır.

Kullandığınız internet tarayıcısının çerezlerini temizleyin, internet tarayıcınızı tekrar açın ve etkinlik izleme linkine online izleme kodunuzu girin. Sorun devam ediyorsa Chrome, Firefox, Safari internet tarayıcısından giriş yapmayı deneyin veya Zorlu PSM Çağrı Merkezi ile iletişime geçiniz.

Çağrı Merkezi'ne 0212 912 37 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cihazınızın sesinin açık olduğundan emin olun ve sayfanızı güncelleyin. Sorun devam ediyorsa Zorlu PSM Çağrı Merkezi ile iletişime geçiniz.

İletişim

Adres: Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş / İstanbul

Zorlu PSM Ofis:
+90 850 222 67 76

Çağrı Merkezi:
+90 212 912 37 76

Destek
  • info@zorlupsm.com

  • Bilet gişesi çalışma saatleri haftanın her günü 10:00 - 17.00 arasındadır. 
  • Çağrı merkezi çalışma saatleri haftanın her günü 12.00 - 22.00 arasındadır.